Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stworzenie działu World Of Tanks


GutenMorgen

Stworzenie działu World Of Tanks  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jeste? za ?

    • Tak
      32
    • Nie
      14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam już nie będę mówił co to za gra ponieważ chyba każdy już o niej słyszał

Czy jesteście za stworzeniem działu o tej grze ?

Bo ja jak najbardziej na tak :)

 

Jak narazie do działu Inne

 

Trailer

 

 

Gameplay

 

 

Pewnie macie jeszcze pytanie czy ktoś ogarnie ten dział:

Tak mamy w gronie naszych użytkowników wielkiego znawcę czołgów tk371, no i oczywiście ludzi którzy w to grają w tym ja :)

1375207970-U250359.png


  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja jestem jak najbardziej na tak , bo to świetna gra , Lecz nie ten dział ;)

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Opublikowano

Też jestem na tak :)

Są do niej różne tracery itp. ale ciężko je dostać - mimo tego i tak prawie w każdej bitwie można się spotkać z grupą ludzi twierdzących, że używamy cheatów.

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

@Odświeżam

 

Proszę też o wypowiedź administratorów/moderatorów w tym temacie

1375207970-U250359.png


Opublikowano

fajna gra , ale nie ma do niej raczej żadnych cheatów ;)

 

@1111 ;)

 

Jak nie ma cheatów to można przynajmniej pogadać o stategiach

P.S. cheaty są ;d

gra nie ma żadnych zabezpieczeń i można crosshair'a napisać w autoicie co sam namierza czołga ;d

 

Jestem na tak

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Jak najbardziej na tak. Gra jest spoko. W beta testy grało dużo ludzi, teraz też jest dużo.

Hacków może nie ma, ale są mody itp... (Podobna sytuacja jak z League of Legends).

TAK

anonymoussignature.png

 

Chętnie przyjmę pojedynek graficzny ;)

 

Jeżeli pomogłem, możesz dać plusa bluee.png

Legenda
Opublikowano

Gra wygląda bardzo ciekawie. Nie będę się rozpisywał.

 

Tak.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

W najbliższej wersji, która wyjdzie zapewne w tym tygodniu zostaną dodane darmowe 2-osobowe plutony, czyli moglibyśmy grać razem - o ile istniałby ten dział :)

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

Jeśli cheaty są i gra jest rzeczywiście tak dziurawa pod kątem zabezpieczeń jak napisał któryś up to nie widzę przeciwwskazań.

Mpc musi się rozwijać : )

1373662483-U83583.png

Opublikowano

TAK

 

Ze względu na to że ta gra ma coraz bardziej większe zainteresowanie, przy okazji może ktoś zrobi jakiegoś cheata :P

OndteAw.png
Opublikowano

Co do zabezpieczeń to potwierdzam - nie ma (przynajmniej nie widać gołym okiem). Już na tą chwilę można powiedzieć, że jest możliwe zrobić jakiegoś cheata na przyspieszony obrót wieżą - ruchy wieżą wykonywane są po stronie klienta, ale raczej jest też jakaś analiza ze strony serwera.

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

pamiętajcie że nie potrzebne nam są działy z grami do których nie ma cheatów... podaj jakiś filmik z cheatem.

 

na razie nie mam zdania.

 

 

@down

zauważyłeś że są działy tych gier w które gra Administracja ?

tak samo było np. z Rumble Fighter...

EXPmIpC.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...